HR rande

Najdi job za 5 minut!

HR rande. To jsou rychlé pracovní pohovory, tentokrát zejména v oblasti marketingu, IT, kreativy a administrativy. A také již tradiční doprovodná událost Festupu.

Na jedné straně jste vy, na druhé firma, která shání někoho do týmu. Máte 5 minut na to, abyste zaujali jeden druhého – a pak pohovor končí. Vaše kariéra tím ale může začínat.

HR Rande

19. října 2021 | 9:00 – 11:00

ICUK Space | Velká Hradební 2800/54, Ústí nad Labem

Pracovní pohovor může být i zábava.

Pokud jste takový ještě nezažili, tak se přihlaste na HR rande. Přijdete, posadíte se ke stolku se zástupcem firmy a máte 5 minut na to, abyste ho okouzlili. Až čas vyprší, tak bang! Přesunete se k vedlejšímu stolu. Během dvou hodin tak absolvujete až 15 pohovorů. Stačit vám k tomu bude trochu odvahy. Plusové body vám pak může přihodit dobře vypracovaný životopis nebo trénink vašeho povídání před zrcadlem.

Ať už hledáte praxi, brigádu nebo i práci na plný úvazek. Vaše nová kariéra může začít rychleji, než si stihnete vyčistit zuby.

Zkuste to!

Jaké firmy se zúčastní?

Těšit se můžete na poradenskou kancelář MyPlans, marketingovou agenturu CreatiCom, studio zdraví, krásy a vitality BUNKR, nadnárodní firmu Chart Ferox, logistickou společnost Zdemar, startup pro digitalizaci vzdělávání Edhance, aplikaci vimheslo, zavedenou firmu ve sběru podnikových dat ESP holding nebo předního partnera výrobců vozidel Snoeks Automotive.

Každá z těchto firem shání obsazení na pozice v oblasti administrativy, marketingu, IT nebo kreativy.

Seznam firem průběžně doplňujeme.

Registrace

l

1. Přihlaste se

 

Sebrali jste odvahu a chcete to zkusit? Pak stačí jen vyplnit registrační formulář. Moc s tím ale neváhejte – počet míst je omezený. Registraci vyplňují jen zájemci o práci, s firmami komunikujeme individuálně.

2. připravte se

 

V klidu domova si vyzkoušejte, jak v 5 minutách zaujmete firmu. Vytiskněte si životopisy, vizitky, připravte portfolio – to všechno může zvýšit vaše šance. Pohovor zažijete s každou zúčastněnou firmou, protože nikdy nevíte, kde to může vyjít.

3. přijďte

 

Až se vzbudíte do úterý 19.10.2021, tak  přijďte na devátou do ICUK Space na Velké Hradební 2800/54 v Ústí nad Labem. Hlavně s dostatkem energie a dobrou náladou. O organizaci pohovorů se na místě postaráme my.

Chcete se zúčastnit jako firma?

Rádi vám touto akcí pomůžeme najít posily do týmu. Ozvěte se Gabče – hauznerova@icuk.cz.

Organizátoři & Partneři

Vstupné na HR Rande 2021 je zdarma.

HE rande je unikátní akce, která vám přináší prémiový obsah zcela zdarma. Jsme Inovační centrum Ústeckého kraje, podporujeme studenty i začínající podnikatele a pomáháme tak našemu kraji růst. Chcete do toho jít s námi? Budeme rádi, když se stanete naším partnerem!

19.10.2021 | Velká Hradební 2800 / 54, Ústí nad Labem

Organizátor

Pomáháme chytrým firmám růst.

Facebook událost

Sledujte všechny festupové novinky!

Chcete se zeptat nebo zapojit?

Kontaktujte Terku: karlikova@icuk.cz