HR rande

Najdi job za 5 minut!

HR rande. To jsou rychlé pracovní pohovory, tentokrát zejména v oblasti marketingu, IT, kreativy a administrativy. A také již tradiční doprovodná událost Festupu.

Na jedné straně jste vy, na druhé firma, která shání někoho do týmu. Máte 5 minut na to, abyste zaujali jeden druhého – a pak pohovor končí. Vaše kariéra tím ale může začínat.

HR Rande

proběhlo 19. října 2021 

ICUK Space | Velká Hradební 2800/54, Ústí nad Labem

Pracovní pohovor může být i zábava.

A jak HR rande vypadá? Přijdete, posadíte se ke stolku se zástupcem firmy a máte 5 minut na to, abyste ho okouzlili. Až čas vyprší, tak bang! Přesunete se k vedlejšímu stolu. Během dvou hodin tak absolvujete až 15 pohovorů. Stačit vám k tomu bude trochu odvahy. Plusové body vám pak může přihodit dobře vypracovaný životopis nebo trénink vašeho povídání před zrcadlem.

Ať už hledáte praxi, brigádu nebo i práci na plný úvazek. Vaše nová kariéra může začít rychleji, než si stihnete vyčistit zuby.

Jaké firmy se zúčastnily?

Na HR rande jste se potkali s poradenskou kancelář MyPlans, marketingovou agenturu CreatiCom, studiem zdraví, krásy a vitality BUNKR, nadnárodní firmou Chart Ferox, logistickou společností Zdemar, startupem pro digitalizaci vzdělávání Edhance, nejkomplexnější službou pro bydlení Bidli nebo startupovým projekt zabývající se inovacemi.

Každá z těchto firem sháněla obsazení na pozice v oblasti administrativy, marketingu, IT nebo kreativy.

 

Organizátoři & Partneři

Vstupné na HR Rande 2021 zdarma.

HE rande je unikátní akce, která vám přináší prémiový obsah zcela zdarma. Jsme Inovační centrum Ústeckého kraje, podporujeme studenty i začínající podnikatele a pomáháme tak našemu kraji růst. Chcete do toho jít s námi? Budeme rádi, když se stanete naším partnerem!

Velká Hradební 2800 / 54, Ústí nad Labem
Zásady cookies (EU)

Organizátor

Pomáháme chytrým firmám růst.

Facebook událost

Sledujte všechny festupové novinky!

Chcete se zeptat nebo zapojit?

Kontakt: hauznerova@icuk.cz