HR rande

Najdi job za 10 minut!

HR rande. To jsou rychlé online pracovní pohovory, tentokrát zejména v oblasti marketingu, kreativy a administrativy.

Na jedné straně jste vy, na druhé firma, která shání někoho do týmu. Máte 10 minut na to, abyste zaujali jeden druhého – a pak hovor končí. Vaše kariéra tím ale může začínat.

1. prosince 2020

9:00 – 12:00

Pracovní pohovor může být i zábava na gauči.

Pokud jste takový ještě nezažili, tak se přihlaste na HR rande. Stačit vám k tomu bude trochu odvahy a počítač s webkamerou či telefon. Plusové body vám pak může přihodit dobře vypracované CVčko nebo trénink vašeho povídání před zrcadlem. Ať už hledáte praxi, brigádu nebo i práci na plný úvazek.

Zkuste to! Vaše nová kariéra je

na dosah videhovoru.

Registrace

l

1. Registrace

 

Sebrali jste odvahu a chcete to zkusit? Pak stačí jen vyplnit registrační formulář! Důležité je nezapomenout – pouze tak získáte přístupové údaje do světa virtuálních pohovorů.

2. přístup do aplikace

 

27. listopadu rozešleme to nejdůležitější – přístup do eventové aplikace, ve které bude HR rande probíhat. Zároveň obrdžíte kompletní instrukce, aby vše proběhlo na jedničku.

w

3. booking pohovorů

 

Ve stejný den budou v aplikaci odstartovány registrace na konkrétní pracovní pohovory. Vyberete si firmu, která vás zaujme a čas, který se vám hodí. Kdo dřív přijde, tím větší výběr  má!

Chcete se zúčastnit jako firma?

Rádi vám touto akcí pomůžeme najít posily do týmu. Ozvěte se Pavlovi Kováčovi – kovac@icuk.cz.

Organizátoři & Partneři

Vstupné na Festup i HR rande 2020 je zdarma.

Festup je unikátní akce, která vám přináší prémiový obsah zcela zdarma. Jsme Inovační centrum Ústeckého kraje, podporujeme studenty i začínající podnikatele a pomáháme tak našemu kraji růst. Chcete do toho jít s námi? Budeme rádi, když se stanete naším partnerem!

Festup & HR rande

1. prosince 2020

Organizátor

Pomáháme chytrým firmám růst.

Facebook událost

Sledujte všechny festupové novinky!

Chcete se zeptat nebo zapojit?

Kontaktujte Terku: vanova@icuk.cz