1. prosince 2020 živě z Ústí

Živé přednášky o marketingu, elevator pitch, konzultace s experty a virtuální pracovní tržiště. To byl Festup 2020. Akce pro všechny, kteří se chtějí ukázat i v online světě, ale neví jak.

Festup, to je oslava podnikání a příběhů úspěšných lidí, co se nebojí realizovat vlastní nápady.

Jít do rizika, změnit svůj život, změnit svět. A i když dnešní doba podnikání moc nepřeje, my vám s tím pomůžeme. Naučíme vás prorazit v online světě a najít spolupracovníky a partnery. Chceme vás povzbudit, chceme vás nadchnout a pomůžeme vám to zase rozjet. A o čem jsme se na Festupu 2020 bavili?

O marketingu v onlinu!

Přednášky

Viktória Margitová

Google Certified Trainer & Key Account Manager, Promiseo

12:30 – 13:35

Chcete být online? Začněte strategicky!

Marketingová strategie nezačíná spuštěním reklamy a čekáním na první výsledky. Naučte se na marketing dívat komplexně, s ohledem na chování vaší cílové skupiny a fáze nákupního cyklu. Podíváme se na základní checklist, se kterým by měl pracovat každý začínající marketér.

O Viktórii

Viktória působí v oblasti online marketingu více než 7 let, vedla desítky projektů od malých lokálních startupů až po nadnárodní korporáty. Začínala tvorbou textů, dlouhodobě pracovala jako Social Media Specialist, aktuálně komunikuje s klíčovými klienty a zodpovídá za kvalitu kampaně, kterou agentura dodává. Zároveň jako Google Certified Trainer vede desítky kurzů, které pomáhají SMEs a nepodnikatelům zorientovat se ve světě marketingu.

Lída Dubinská

freelance copywriter

13:45 – 14:35

Nalaďte svým textům správný tón

Přednáška vás svižně a poutavě seznámí s principy digitálního copywritingu. Odnesete si z ní, jak stanovit svůj komunikační tón a jak přemýšlet a koncipovat obsah, který tvoříte pro svou webovou prezentaci a sociální sítě. 

O Lídě

K Ústí nad Labem má blízko. Na UJEP vystudovala češtinu a dlouhou dobu působila jako předsedkyně zdejší Studentské unie. Pracovní zkušenosti sbírala hned při studiu a později je obohatila v marketingové agentuře. Brzy ale přešla na volnou nohu, a teď pomáhá firmám s obsahovým marketingem. Pracuje především pro technologické společnosti a startupy. 

Petra Silbermann Tomášek

Canva Certified Creative & solopreneur.cz

14:45 – 15:35

Ovládněte grafiku s Canvou

Petra je královnou českých Facebookových komunit. A to i díky tomu, že je přebornicí v online grafickém editoru Canva. Během 50 minut vás naučí, k čemu tento zázrak slouží a pro co se hodí. Zorientujte se v Canvě, naučte se s ní zaujmout a zjistěte, jak důležité je, aby se ve vašem feedu něco hýbalo. Společně vytvoříme animovaný příspěvek pro sociální sítě (Facebook a Instagram), který vaši cílovku zastaví.

O Petře

Petra zasvětila celý svůj profesní život budování komunit. A je v tom fakt dobrá. Málokterá Facebooková skupina žije tak, jako ta, kterou vede právě ona. Neustále formuje nové komunity, propojuje lidi navzájem a také jim prodává. Jedním z nástrojů, který Petře v tom všem pomáhá, je online grafický editor Canva. Letos se jí navíc podařilo získat prestižní certifikaci Canva Certified Creative a stala se tak jednou z mála ambasadorek Canvy po celém světě. A co to znamená pro nás? Profesionálně vedenou přednášku a jistý výsledek!

Petr Vít

marketingový specialista

16:00 – 16:50

Jak na Facebook?

Cílovku pro své podnikání již znáte, texty si dokážete vymazlit k dokonalosti a v Canvě kouzlíte jeden vizuál lepší než druhý. A co s tím dál? Dejte to na sociální sítě! Tam jsou prý všichni. Povíme vám, jak sítě fungují směrem k firmám a nastíníme, jak se sladit s jejich algoritmy. A zaměříme se na tu největší z nich – Facebook. Krok po kroku si společně vytvoříme reklamu na Facebooku a naučíme vás ji nastavit tak, aby přinášela výsledky.

O Petrovi

Sledujete ICUK na jeho profilech na sociálních sítích? Na starosti je má právě on. Od tvorby obsahu, publikaci a plánování příspěvků až po placenou reklamu – například i na tuto událost! Jako volnonožec se stará o komunikaci na sociálních sítích např. pro Febiofest, E.ON, UJEP nebo Pardam. Nejčastěji ho najdete ve vlaku Praha – Ústí nebo s batohem v lese bez wifi a online světa.

Organizátoři & Partneři

Vstupné na Festup 2020 je zdarma.

Festup je unikátní akce, která vám přináší prémiový obsah zcela zdarma. Jsme Inovační centrum Ústeckého kraje, podporujeme studenty i začínající podnikatele a pomáháme tak našemu kraji růst. Chcete do toho jít s námi? Budeme rádi, když se stanete naším partnerem!

Festup & HR rande

19. října 2021 | HR Rande 9:00 - 11:00 | Festup 9:00 - 16:00

ICUK Space | Velká Hradební 2800/54, Ústí nad Labem

Velká Hradební 2800 / 54, Ústí nad Labem
Zásady cookies (EU)

Organizátor

Pomáháme chytrým firmám růst.

Facebook událost

Sledujte všechny festupové novinky!

Chcete se zeptat nebo zapojit?

Kontakt: hauznerova@icuk.cz